Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 19 січня 2017 р.


Ну читаємо.
Перше речення.
Республіка, це коли органи влади обираються на певний період, з чітко окресленими повноваженнями, з поділом на законодавчу, виконавчу та судову влади.
Це тільки декларація. Нічого не відповідає дійсності. Чесних виборів нема. Ніяких періодів нема, при владі весь час олігархічна мафія, повноваження замінені бандитським - беспредел, всі три гілки підпорядковані мафії.
Те, що зараз в Україні, не має інституціонального визначення. Якійсь мікст з Сомалі, Білорусі, Куби та Зімбабве.
Друге речення.
Також тільки декларація. По факту народ не є джерелом влади і не здійснює ії через органи держави. Владою є Система олігархфчної мафії і вона ж здійснює владу через свої, позаконституційні важелі.
Але тут позитив в тому, що таке речення і таке право народу присутне в Конституції.
Трете речення.
Також тільки декларація і також позитив в присутності його в Конституції.
Тут треба відзначити, що держави у нас поки нема. Є фасад, який олігархічна мафія повісила на свою бандитську маліну. Тому і узурпувати нема кому. Просто територія, яка має назву "Україна", захоплена цієї мафією, яка в свою чергу є бандитським анклавом кремлівської мафії і повністю їй підпорядкована. Населення, яке мешкає на цій території, є щось середнє між рабами, полоненими та заручниками. Воно потрібне олігархічної мафії, як безкоштовна рабсила, і якій мафія виділяє мінімально необхідну продуктову пайку, щоб воно не здохло з голоду.
Четверте речення.
Власне воно перегукується з висновками по третьому реченню. Держави, як такої нема, тому і нема кому і що узурпопувати. Порошенко, який зараз позиціонується, як глава держави, по суті є попка-дурак від Системи та Кремля. Чи то гауляйтер від Путькіна, чи то зіц-голова, чи то пахан банди. Вопчим, дерьмо собаче.
Ну і? Кінець?
Досить вірогідно.
Але цей кінець може перетворитися в початок, якщо до цих чи то рабів, чи то полонених, чи то заручників дійде той позитив, що знаходиться в другому та третьому реченнях.
Якщо ці, чи то раби, чи то полонені чи тозаручники, зрозуміють, що вони не раби. не полонені, не заручники, і навіть не населення, а народ, який є хазяїном на цій землі і який має повне та абсолютне право зайти в усі СВОЇ державні будинки, де сидять смотрящіє від олігархічної мафії, взяти їх за комірець і зробити з ними все що завгодно. Як мінімум, викинути їх з цих будинків, провести чесні вибори своїх представників у владу та в подальшому контролювати їхню діяльність, щоб не повторилося те, що ми спостерігаємо ось вже 25 років.
І це буде цілком відповідати Конституції.
Головне. Квінтенсенція.
Єдиним джерелом влади є народ.
Все. Ніякого словоблуддя, ніяких мутних інтерпретацій.
Все, що буде робити народ, чи то Майдан, чи то самоврядування, чи то ще якась форма протидії олігархічній мафії, що захопила нашу країну буде ЗАКОННОЮ.