Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 14 квітня 2015 р.

Путін Барамалей Гітлерович


        Путін - ворог.
          Як чудово. Хто проти? Да ніхто!
          Якщо подивитися, як він поводить себе вдома, в Рашке, то мені згадується Бармалей. Такий собі опереточний персонаж. То в нього бомби вибухають під ногами, а не там де потрібно, то величезну шаблю не може втримати. А якщо подивитися, що він робить в Криму та на Донбасі, то це Гітлер. Хоча, Гітлер скоріше всього відхрестився би від такого порівняння. Йому дуже далеко до Путіна. Да і цілі у них були різні. Але, для простоти, якщо вважати, що Гітлер, це зло, то Путін, це суперзло, зло всісвітнього масштабу.
          Таким я його уявляю.Два в одному.
          І безумовно він наш і мій ворог.
          Але біда в тому, що це не один наш ворог. І не самий головний.
          Наприклад, наша влада використовує цю аксиому, як ширму для своїх темних делішек. І "Путін - ворог", "Путін-агресор", для неї не є каталізатором до захисту держави.
          Навпаки, сам президент Порошенко є спільником агресора Путіна. Доказів цьому вагон та тисячі маленьких тележек. Якби була війна, то таких виродків давно би поставили до стінки. Можливо тому, Порошенко і не оголошує стан війни?
          А у нас чомусь кругом лають та обговорюють тільки Путіна. Його зріст, його ботоксні операції, його хвороби від яких він чи то помер, чи то не помер. Це ж смішно. І гірко. Він вбиває українців, а нам втюхівають мильну оперу про смердюче життя цієї мразі. Все це робиться задля відволікання уваги суспільства від головного ворога, від влади, від Порошенка.
          Тому, я приділяю більше уваги головному ворогу України - Порошенку.
          Переможемо цього ворога і його поплічників, переможемо і Бармалея Гітлеровича.