Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 29 травня 2017 р.

Як вберегти Порошенка від смерті.
        Оце дивлюся на героїчні вилазки пана Порошенка в Луцьк та Одесу, до цинічного бандерівського народу, і серце - "тук-тук-тук...".
        Це воно подає сигнал тривоги. За пана Порошенка. Мабуть його хочуть лишити життя, якщо така супердивізія в бронелатах його охороняє. Хоча точно незрозуміло, тривоги, чи радісного очікування. Це "тук-тук-тук..", що для тривоги, що для радісного очікування, знаходяться в одній тональності. А у серця запитати неможливо, воно не розмовляє, тільки кров помпує і туктукає.
        Ну і в разі очікування неочікуваних подій, знаки подає. Як оце зараз, з паном Порошенко.
        Тільки незрозуміло, хто це так полює за паном Порошенко.
        Одразу в голову приходить Путькін. Але у пана Порошенка з Путькіним очень даже все тепло, райдужно та приємно. Якщо вони разом по телефону "Катюшу" та "Ей ухнем!" співають, то які можуть бути між ними тренія? Але навіть, якщо припустити, що небо рухнуло, і пан Порошенко став для Путькіна ворогом, то Путькін вже давно би підсипав пану Порошенко полончику в інсулін, і пан Порошенко вже був би мертвий. І ніякі дивізії охорони не допомогли би. Так що ні, це не Путькіна остерігається пан Порошенко.
         Може це цинічний бандеровській народ хоче ухайдокати пана Порошенка? Навряд чи. Бендерівським він був давно. Тепер він просто цинічний. Йому тепер все похер. Якщо його не хвилює доля України, майбутнє своїх дітей, то нахрена йому здався який-то чмошний пан Порошенко....Хоча, якщо би він був справді бандерівським, то він цього пана Порошенко вже давно би по частинах розібрав. Повідкручував би всі пальці, потім руки, ноги. потім яйкі би зварив, і наостанок відкрутив би голову. І пан Порошенко був би мертвий. А так ні, народ тримається збоку. Не втручається. Нема чого його боятися.
        Можливо кари Господньої пан Порошенко остерігається? Да, це така дуже крута та небезпечна штука. Але захиститися від неї неможливо. Господу варто тільки раз плюнути, і все, був пан Порошенко і нема пана Порошенка. Навіть якщо пан Порошенко буде носити з собою 38 Томагавків, 65 Джавелінов, 80 Апачей і його буде закривати обвішана орденами вся Нацлипецькая гвардія, все НАБУ в броньованих шкарпетках та Альфи з Кордами на Хаммерах та КРАЗах. Єдиний варіант, щоб уникнути кари Господньої, так це пану Порошенку треба повернути все, що він вкрав, посадити себе у в'язницю на довічне, і там самовтопитися в параше. Ось тоді кара Господня його не дістане. Але, дивлячись на те, як він бодрячком почуває себе за залізним парканом, то можна припустити, що пан Порошенко якимось чином налагодив зв'язок з Мефістофелем, той похлопотав за пана Порошенка перед Господом, і Господь тимчасово відклав це вкрай важливий для України крайній захід. Так що і тут, якби кара Господня погналася би за паном Порошенко, то пан Порошенко знов таки був би вже мертвий. Навіть і на ладан не дихав би...
        Так що, начебто все повинно бути спокійно, всі тили надійно прикрити. Але ж серце дарма не буде турбувати.
Залишається тільки цеглина на голову. Тобто, несподіванка. яка може статися несподівано та раптом. Вона. несподіванка, хоч на вигляд і не дуже шкідлива та безпечна, але запросто може зробити пана Порошенка мертвим.
         Я не сумніваюся, що доблесна армія охорони пана Порошенка все тримає під контролем та всенощно бдіт, не заплющуючи очей. Але, все ж таки, не користі раді, а токмо волею пославшего мя...вопчим, прошу занести в реєстр можливих причин смерті пана Порошенка декілька варіантів і тримати їх на підозрі.
        Це дещо зменшить тривогу мого серця, і я буду спокійно, не турбуючись за життя пана Порошенка, кушать котлету, яку я готовлю на пару, тому що виразка....ну це не має відношення до справи. 
         Наприклад та ж цеглина очень даже може вбити пана Порошенка. Особливо, якщо стукне пана Порошенка в тім'ячко кутом.Від такого стуку швидко прийде смерть пану Порошенку. Пропоную охороні пана Порошенка звернутися до підривників, щоб вони попідривали всі будинки, де ходить пан Порошенко з неприкритою каскою головою. Щоб цеглини з них не падали. Якщо цього не зробите, пан Порошенко може стати совсем мертвим.
        Ще ось такий може бути несподіваний випадок. На перший погляд смішний, але на другий погляд, смертоносний для пана Порошенка. Наприклад пан Порошенко темною ніччю переходить по темному переходу вулицю. До нього підходить якійсь чолов'яга в білому смокінгу і чемно запитує - "Дай папіроску!". Пан Порошенко звісно скаже що в нього нема папіроски, і тоді чолов'яга в смокінгу може дати пану Порошенку в диню, внаслідок чого пан Порошенко помре. Тому, треба, щоб вся армія охорони пана Порошенка була забезпечена тройним запасом папіросок, щоб в разі такої ситуації з честю вийти з неї, сказавши чолов'язі в смокінгу - "На папіроску!". І смерть обійде пана Порошенка стороною.
        А ще, на Сонці може з'явитися протуберанець, вістря якого може бути спрямовано прямо в око пану Порошенку. А якщо око пана Порошенка не захищено залізобетонним жалюзі, то це вістря дістане до мозку пана Порошенко і пан Порошенко стане мертвим. Тому, треба негайно рейдернути у Сонця цей протуберанець, і спрямувати його вістря у ворогів пана Порошенка, в Тимошенко і в залишки цинічних бандерівців, які і так вже ледве ворушаться. Хоча на Тимошенко протуберанець мабуть не події. Якщо таки не подіє, то тоді пану Порошенку треба померти самому, бо тоді його вже ніщо не врятує від смерті.
        В мене ще є декілька варіантів таємних несподіваних ударів долі по пану Порошенку, але я про них скажу тільки самому пану Порошенку. Щоб ніхто не здогадався.
        Ну і на останок. Це просто нагадування. Якщо все ж таки пан Порошенко зробиться мертвим, то перед тим, як кидати його в могилу. покладіть йому під язик п'ятака. Це для Харона, щоб він перевіз мертвяка Порошенка через Стікс, в Аід, на перший рівень. Бо якщо він не перебереться на той бік річки, то буде весь час тинятися по Україні у вигляді жахливого привида, лякати котів, красти простирадла та вити на місяць.
        Дякую за увагу.

Джерело - 
https://www.facebook.com/banderivez/posts/1390400561021729