Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 12 вересня 2015 р.

Невбиті.


          Мабуть не всі в країні досі охоплені тими радощами, про які віщають нам вітчизняні та світові змі. Таких радощів на все життя раз-два і край.
          Тому і я вирішив своїм рупором долучитися до глашатайства цієї віковічної події.
          Радий вас повідомити, що багаторазово невбитий Порошенко та незчисленно разів невбитий Аваков продовжують крокувати переможною ходою по трупах цинічних бандерівців до своєї мети. Яку нам таємниче не розповідають. Мабуть це буде сюрпрайз.
          І щоб уникнути в майбутньому ще раз бути невбитими, Порошенко та Аваков почали відловлювати по всій країні тих, хто їх не вбив, і цілком раціонально ховати їх у СІЗО.
          Я пропоную всім 42 млн. українців, які не вбили Порошенка та Авакова, пройти на Банкову з повинною, здатися та почати розбудовувати Україну на фабриках невбитого Порошенка під неусипаючим оком невбитого Авакова.
          Кожен українець повинен пам'ятати, якщо він не вбив Порошенка та Авакова, то він одразу потрапить на олівець невбитих Порошенка та Авакова, які скоропостижно запропонують їм теплі, комфортні місця в елітних СІЗО. Де вони проведуть залишок свого життя насолоджуючись всіма принадами сибарита.
          Сідаймо, від гріха подалі, в СІЗО всі, хто не вбив Порошенка та Авакова!
          Слава невбитим Порошенку та Авакову!