Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 18 серпня 2014 р.

Мустафа-джинса


         Знаєте. як визначити, що наближаються вибори? Дуже просто. Ось, є такий перець - Mustafa Nayyem. Відомий джинсовік. По яких тільки каналах він не тинявся, кому тільки не прислуговувався. І весь час крутиться біля грошових мішків. Але, головний його фах, це ніщімне мочилово Юлії Тимошенко. Все це робиться тупо, примітивно, безапеляційно,без будь-яких доказів та фактів. Я сумніваюся. що в нього є журналістська освіта. А якщо і є, то це яскравий приклад, як не треба вчити журналістиці. 

       Да, і ось на ФБ, на його стіні з'явився пост про вибори. Відповідно, машина дискредитації Юлії Тимошенко знов починає розкручуватися. Я залишив там комент, що на фотожабі. Не дослівний. але відповідає сутності оригіналу. Він його видалив. Я знов поставив. Він знов видалив. 

      Тоді я вирішив зробити цю жабу, щоб цей комент вже навічно вбудувався у мережу. Вже не видалить...)))) 

       Він давно на мене абіжений. Але блокувати не хоче. Всі подібні йому журнашлюшкі, зокрема Сірьожа Лещенко, Чаленко, Притула, Кіпіані заблокували мене. Більше того, різні луценкі, гриценкі, ще якісь горе-політики також заблокували. А Найем ні. Гордий...)))) Мабуть думає, та хто він такий цей українець , щоб я його блокував?? Я ж великий Му. Найем! Ну і добре. Хай дивиться на жабу та радіє...)))